Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.9.2014

Štajgrova kuchyň nabízí rozvážkovou službu po území města Ostravy a blízkého okolí.

Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí, popřípadě zákazníkům se špatnou platební morálkou. Jednotlivé provozovny mohou mít různé otevírací doby, které mohou být měněny.Dispečink Štajgrova kuchyně funguje na tel. čísle 777 041 536 (Ostrava), 773 678 747 (Bohumín), každý den od 10:45 do 22:30 hod.

Platební podmínky

Za naše služby a produkty můžete platit v hotovosti,kartou nebo stravenkami ( Ticket restaurant, Sodexho, Le Chegue dejaners). Naši řidiči z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 1500,- Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlašte, že budete platit vyšší bankovkou než je 1000,-Kč. Veškeré platby probíhají v české měně pokud není předem domluveno jinak. Peníze si prosím přepočítejte při placení. Na pozdější reklamace nebudete brán zřetel. Nově je možné platit platební kartou a to i na rozvoz.

Produkty

Pizzy, burgery, saláty, těstoviny, nápoje a některé ingredience mohou být bohužel dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa.

Záruka 100% spokojenosti

Štajgrova kuchyň dodává pizzu vynikající kvality za použití těch nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Místem reklamace je vždy ta pobočka Štajgrova kuchyně ve které byl daný produkt zakoupen a nebo odkud Vám byl dovezen. Při dovozu je kontaktním místem vždy náš dispečink a to na telefonu 777 041 536 (Ostrava), 773 678 747 (Bohumín).

Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musíte nahlásit předem už při objednávce. Nelze je požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a není možné je vzájemně kombinovat a sčítat.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady.

Dodací lhůty

Naším cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz pizzy, s garancí horké pizzy a brzkým dovozem Vaší objednávkya to od 35 do 120 minut od objednání.Náš dispečink Vám sdělí orientační čas dodání při příjmu objednávky. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli. Proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace námv této snaze mohou bránit. Za zpoždění zaviněné třetí osobou (nehoda apod), nemůžeme nést odpovědnost a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. V případě komplikace budete telefonicky vyrozuměni. Průměrná dodací doba u rozvozové objednávky v roce 2013 byla 55 minut. Osobní odběr jsme zrealizovali do 15 minut od objednání.

Účtenka

Vážení zákazníci, pokud Vám náš personál nevydá účtenku z pokladny, objednávku neplaťte a zavolejte na náš dispečink 775 995 174 (Modřany) nebo 775 995 183 (Vysočany). Po sepsání doplňujících údajů Vám bude objednávka vydána zcela zdarma.

Doprava

Ostrava

Ostrava

Bohumín

Nový a Starý Bohumín, Rychvald, Dolni Lutyně, Orlová-Lutyně

Provozovatel

Štajgrova kuchyň pro oblast Ostrava a blízké okolí provozuje společnost:

  • Pepíkova pizza s.r.o.
    IČO: 03328431
    DIČ: CZ03328431
    Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1
    vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou : C 234814